Під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про роботу нашого підприємства за минулий рік доповів директор КП «Полігон ТПВ» Євген Данилюк.
![](http://poligon.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/3-1024x683.jpg)
Під час звіту керівник нагадав, що основні напрямки нашої роботи – захоронення побутових відходів, експлуатація полігону твердих побутових відходів у с. Рибне, а також відлов, стерилізація та тимчасове утримання безпритульних тварин.
Коротко про те, чому важливо стерилізувати тварин: https://bit.ly/3NKklWW
Як проходить цей процес: https://bit.ly/3LMIQkt
![](http://poligon.if.ua/wp-content/uploads/2024/03/DSC_0704-1024x630.jpg)
Більше інформації – на слайдах:
https://drive.google.com/file/d/1UmhRB9QU0r2c6IsRMRycJuj7hn1VCqSK/view?usp=sharing