Напередодні професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення за віддану роботу на благо громади, наш працівник Григорій МУЛА – водій автотранспортного засобу (ловець), відзначений Грамотою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради!
![](https://poligon.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1024x683.jpg)
Вітаємо колег та дякуємо всім захисникам та захисницям України за те, що можемо працювати в тилу, виконувати свої посадові обов’язки!
![](https://poligon.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/10-1024x683.jpg)